Гарантія

На товари, куплені в інтернет-магазині rymka.com.ua, гарантію надає виробник.
Гарантія виробника – 12 місяців.

Приймання товару Покупцем

При отриманні замовлення уважно перевірте його, будь ласка: огляньте зовнішній вигляд на предмет відповідності замовленому товару та відсутність пошкоджень (особливо це стосується мотузкового карниза, який можуть погнути при доставці), а також перевірте комплектацію. Перевірку рекомендується здійснювати, акуратно розкриваючи упаковування.

Умови повернення

Вироби відповідної якості, які були виконані на замовлення, поверненню та обміну не підлягають. Це прописано в договорі та підкріплено відповідною постановою Кабінету Міністрів України про товари, що не підлягають поверненню (нарізані або розкроєні під ваше замовлення). Про це Покупець попереджається заздалегідь на сторінці товару.

Які категорії товару можна повернути?
  • Товар який був виготовлений у невідповідності з умовами зазначеними в Замовлені, яке погоджене Покупцем, чи має заводський брак — підлягає поверненню на виробництво для усунення браку.
  • Також за обопільною згодою, можна повернути виріб на виробництво, який було пошкоджено під час перевезення. Але для цього потрібно оглянути товар при отриманні у вантажоперевізника і відразу зателефонувати менеджеру.
  • Якщо усунення браку неможливе, замовлення повторно подається на виробництво.
  • Усунення браку (або виробництво) виконується протягом 3-9 робочих днів, після чого здійснюємо повторну доставку.
  • Усунення браку (або виробництво), повернення та доставка замовлення відбувається коштом інтернет-магазину.