1. Ми використовуємо тканини з 100% поліестеру, які більш стійкі до сонячного світла, що дозволяє довше зберігати колір штори.

2. Римська штора шиється в один шар, а канти (смужка по краях у вигляді рамки) не сточують, а нашивають поверх штори. Можливо зробити кант іншим кольором і інший текстури тканини. Ширина кантів залежить від ширини штори: до 60 см – кант 8 см; від 60 см до 160 см  – кант 10 см; від 160 см до 300 см – кант 15 см.
Ширина кантів у моделях Венеція, Олімпія, Мілано – 10 см.

3. Використовуються текстолітові прути, які не деформуються від сонячного cвітла і завжди тримають ідеальну рівну форму, вставляються прути в нашиті прозору тасьму, з якої їх легко дістати і випрати Вашу штору (інструкцію по догляду Ви можете подивитися на бирці нашитою в правому нижньому кутку штори) .

4. Можлива комплектація двома видами карнизів:

Мотузковий карниз – це сталева відкрита система. Комплектація: механізм фіксації Lux (Україна) з латунним циліндром, шнур управління довжиною ¾ від довжини штори, кронштейни кріплення “twist”. Товщина карниза 26 мм, висота 20 мм. Колір карниза білий і коричневий. (Мал. 1)

Ланцюговий-роторним – це алюмінієва закрита система. Комплектація: механізм управління Lux Coullise 1: 4 (Голландія), замкнута ланцюг управління довжиною 1250мм, 1500мм, 1750мм, 2000мм, 2500мм залежно від висоти штори, кронштейни кріплення “twist”. Товщина карниза 35 мм, висота 40 мм. Колір карниза білий. (Мал. 2)

5. Фотодрук на римській шторі ми наносимо на тканини Джусі Велюр (білий) та Блекаут Nova (св. сіра), ці тканин показала кращу передачу кольору і зовнішній вигляд штор. Ми надаємо фотобанк на більше 11 тисяч готових макетів, на будь-яку тему, де ви обов’язково знайдете що то для себе.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.